Najlepsze książki biznesowe

Przedsiębiorcy którzy chcą nieustannie progresować powinni cały czas się rozwijać, a jaka jest najlepsza i najtańsza metoda skutecznego rozwoju? – Książki, dlatego dziś omówimy krótko trzy najlepsze książki biznesowe, dzięki którym z pewnością nasza wiedza na temat biznesu, sposobu prowadzenia biznesu czy też wiedza stricte życiowa się poszerzy i będziemy mogli ją wykorzystać w życiu codziennym, jednak przechodząc do sedna sprawy – jakie są najlepsze książki biznesowe?

Kiedy Ryby Latają

Kiedy ryby latają to tytuł, który niestety jest dosyć ciężko pozyskać, jednakże zbiera falę fantastycznych opinii, a więc o czym jest sama książka?

Na początku wyobraźmy sobie, że mamy małe stanowisko rybne, gdzie cała nasza drużyna/zespół się ze sobą kłóci, co więcej oni się wręcz nienawidzą, jednak ty tworzysz z tego niezwykłą kulturę organizacyją na takim poziomie, że przyjeżdzają do ciebie największe firmy świata, aby uczyć się właśnie od ciebie.
Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że cała książka jest oparta na faktach, dlatego tym bardziej warto aby znalazła się na naszym regale z książkami.

Sekrety Amerykańskich Milionerów

Sekrety Amerykańskich milionerów to książka w której szybko przekonamy się, że wszystkie wyobrażenia o ludziach naprawdę bardzo bogatych to tylko fikcja w naszej głowie. Książka ta jest rekomendowana m.in. przez blogerów www.artbiznes.pl. W tej książce dowiemy się między innymi jakie cechy charakteru i osobowości mają Amerykańscy milionerzy, poza cechami charakteru i osobowości dowiemy się jakie zachowania u nich towarzyszą na co dzień, oraz jak żyją naprawdę milionerzy.

Książka na pewno warta zapoznania się z tego względu, że wiele stereotypów w naszej głowie zostanie usuniętych i inaczej zaczniemy patrzeć na osoby bardzo bogate.

Narzędzia Tytanów

Narzędzia tytanów czyli książka, a raczej solidny podręcznik z wieloma poradami na wielu różnych płaszczyznach i dziedzinach takich jak odżywianie, finanse, rozwój duchowy, rozwój mentalny.

Tytuł ten z pewnością nie należy do cienkich książek, a wręcz przeciwnie – jest to przysłowiowa „cegła” którą warto mieć na półce i przeczytać ją, ponieważ na pewno nie jednej osobie pomoże w życiu.